Galavečer Flamenca „Paso a Dos“

nahrávám mapu....

Datum a čas
Date(s) - 30. července 2016
20:30 - 23:00

Místo konání
Výstaviště Flora Olomouc, pavilon A


 

30.7. 2016, 20:30  
Olga Pericet a Marco Flores v představení 
„Paso a Dos“

tanec – Olga Pericet, Marco Flores
kytara – Antonia Jimenéz, Víctor El Tomate
zpěv – Mercedes Cortés, Inma Rivero, Ismael El Bola, Miguel Lavi

Pavilon A, Výstaviště FLORA Olomouc, Wolkerova 17, Olomouc

Vstupné: 600, 450, 250 Kč

Prodej vstupenek (květen 2016):
– v síti společnosti Ticketportal  https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=135319

– v Olomouci je možné zakoupit vstupenky také např. v Městském informačním centru (podloubí radnice na Horním náměstí), kancelářích ČEDOK, prodejních místech FORTUNA, nebo kině METROPOL.

DOPRODEJ ZBYLÝCH VSTUPENEK BUDE PROBÍHAT PŘED KONCERTEM NA POKLADNĚ V PAVILONU A NA VÝSTAVIŠTI FLORA OLOMOUC.

Součásti scény je velkplošná LED obrazovka zaručující perfektní viditelnost ze všech míst.
Pro letošní ročník, jsme pro všechny milovníky flamenca opět připravili nezapomenutelný zážitek v podobě představení Paso a Dos. Hlavními aktéry jsou flamenkoví tanečníci Olga Pericet a Marco Flores, kteří patří mezi současnou světovou špičku.

V tanečním projektu, jehož název je španělskou obdobou baletního pas de deux (tanec ve dvojici), si pomyslně podávají ruce dvě největší osobnosti současné flamenkové scény Olga Pericet a Marco Flores. Jak sami protagonisté poznamenávají: “Díky tanci se snažíme jeden druhého poznat, tanec je náš komunikativní jazyk. Spojuje nás dlouholetá spolupráce ale stále se znovu navzájem objevujeme”.

Obě hvězdy letošního festivalu Colores Flamencos za sebou mají úspěšnou kariéru sólových tanečníku, avšak právě díky mnoha společným projektům dokázali vytvořit svůj vlastní a nezaměnitelný taneční jazyk. Jejich představení se setkala s obrovským úspěchem v Evropě, Americe, Asii i Austrálii a letos budeme mít jedinečnou možnost obdivovat jejich fascinující taneční souhru na gala představení festivalu Colores flamencos.

Na pódiu je doprovodí kytaristé Antonia Jiménez a Víctor El Tomate, zpěváci Mercedes Cortés, Inma Rivero, Ismael El Bola a Miguel Lavi.