19.11.2018

PROGRAM VÁNOČNÍCH TRHŮ V OLOMOUCI 2018 HORNÍ / DOLNÍ NÁMĚSTÍ

23. 11. PÁTEK / ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍHO JARMARKU
14:00 Ježíškův poštovní úřad u vánočního stromu otevírá
17:45 Vyhlášení vítěze soutěže SmOl „Pojmenujte vánoční strom“ za účasti primátora města
18:00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
18:30 Roman Vojtek A Fantastic 80s
24. 11. SOBOTA
16:00 ADD Gospel
18:00 Petr Bende se skupinou
25. 11. NEDĚLE
16:00 – 17:30 hudební skupina Kern
18:00 – 19:30 Petr Vondráček se skupinou Lokomotiva
26. 11. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy
27. 11. ÚTERÝ
16:00 hudební skupina Izbina
17:30 Bluesberg
19:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino
28. 11. STŘEDA /
16:00 hudební skupina Blue Apple
18:00 Laura a její tygři
29.11. ČTVRTEK
18:00 Petr Spálený se skupinou
30.11. PÁTEK
18:00 Olga Lounová se skupinou
19:30 Pavel Dobeš
1.12. SOBOTA
16:30 hudební skupina Amigos
18:30 Děda Mládek Illegal Band
2.12. NEDĚLE 1. ADVENTNÍ NEDĚLE (ŽELEZNÁ)
16:00 Hudební skupina Fleret
18:00 David Stypka s kapelou
3.12. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy
4.12. ÚTERÝ
16:00 Lukáš Mareček One Man Show
17:30 hudební skupina Two Men
19:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino
5. 12. STŘEDA / MIKULÁŠSKÝ PROGRAM
14:00 Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše
15:00 Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města Olomouce
17:00 Debbie se skupinou
18:00 Mikulášský ohňostroj
6. 12. ČTVRTEK 
14:00–15:30 Hudební skupina dětského domova v Olomouci
18:00 Marek Ztracený se skupinou
7. 12. PÁTEK
16:00 Pavel Žalman Lohonka – 50 let na scéně
18:00 Rock and Roll Band Marcela Woodmana
8.12. SOBOTA
16:00 Maxíci
18:00 Yvetta Blanarovičová
9. 12. NEDĚLE / 2. ADVENTNÍ NEDĚLE (BRONZOVÁ)
16:00 Hudební skupina Premier
18:00 Jakub Děkan
10. 12. PONDĚLÍ /
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy
11. 12. ÚTERÝ
16:00 Jamirquai Tribute
17:30 Jindra Holubec Y Amigos
19:00 Koledování – zpívání koled s ČRO a skupinou Domino
12. 12. STŘEDA
16:00 Dechová hudba HZS Olomouc
18:00 Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky
13. 12. ČTVRTEK
16:00 Blues Power
18:00  Homebwoyrasta
14. 12. PÁTEK
16:00 hudební skupina Goofy Cow
18:00 Ready Kirken
15. 12. SOBOTA /
14:00 Studenti UP – PUCF, Chermon-smíšený pěvecký sbor
16:00 Vilém Čok se skupinou
18:00 Voxel
16.12. NEDĚLE / 3. ADVENTNÍ NEDĚLE (STŘÍBRNÁ)
15:00 Jan Spálený se skupinou
18:00–19:30 Hudební skupina Turbo
17. 12. PONDĚLÍ
REPRODUKOVANÁ HUDBA – VÁNOČNÍ KOLEDY
18.12. ÚTERÝ
16:00 Sugar & Spice Company
18:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino
19.12. STŘEDA
14:30 pěvecký sbor Vocantes
16:00 Flétnový soubor ZUŠ Žerotín Olomouc
16:30 Jazzové koledy-Big Band Žerotín +hudební institut
18:30 hudební skupina Špunt
20.12. ČTVRTEK /
16:00 hudební skupina Tak co
18:00 Hudební skupina Hromosvod
21.12. PÁTEK
16:00 Hudební skupina Schodiště
18:00 Pangea Beatles Revival
22.12. SOBOTA
16:00 hudební skupina Chickens
18:00 hudební skupina Re – Vox
23.12. NEDĚLE / 4.ADVENTNÍ NEDĚLE(ZLATÁ)
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy
24.12. PONDĚLÍ / ŠTĚDRÝ DEN
22:00 Půlnoční bohoslužba

více info na: http://www.vanocnitrhy.eu/