12.4.2016

Pozvánka na prázdninový tábor 4. 7. – 17. 7. 2016

Přátelé, kamarádi, rodiče…
Ráda bych Vás jménem Holických skautů (Junačky Vatry) pozvala v létě na každoročně konaný tábor, tentokrát ve stylu Středověku! I PRO NESKAUTY! Na děti čeká čtrnáctidenní program, díky kterému se naučí nové hry, najdou si nové kamarády, dozví se něco zajímavého o středověku a rytířích a navíc zažijí spoustu dobrodružství. V programu tábora je například: výlet na bazén, lukostřelba, výroba mečů a středověkých plášťů, rukodělky a hlavně spousta zábavy.
Pokud je vám tedy sedm let a více, připojte se k nám! Tábor se letos uskuteční na léty prověřeném tábořišti Laškov v podsadových stanech a za celých 14 dní dobrodružství vybíráme pouhých 2 500Kč, abychom děti mohli nakrmit a zařídit jim zážitek, na který do smrti nezapomenou.

tabor skauti

Omlouvám se za mou nezdvořilost, zapomněla jsem se představit. Má skautská přezdívka je Smítko a jsem skautskou vedoucí mladších skautíků, tzn. Světlušek a Vlčat. Do skautu již chodím 10 let už od první třídy a bylo to zatím nejlepší rozhodnutí mého života. Přijďte se k nám podívat! V holické klubovně za školkou jsme každé pondělí od 16:00.

KONTAKTY:
Kateřina Šebelová – Vedoucí skautů Holice
Tel.: 739 109 234
Email: katsik@seznam.cz

www.junackyvatry.wgz.cz

Tábor 1