6.8.2017

Pozvánka na pohárové utkání 2. kola MOL Cupu

Ve úterý 8. srpna nás čeká první domácí zápas nové sezony, a to pohárové utkání 2. kola MOL Cupu proti Zbrojovce Brno.

               

Na pohárové utkání 2. kola MOL Cupu mezi 1.HFK Olomouc – FC Zbrojovka Brnoúterý 8. srpna 2017 se začátkem výkopu v 18.00 hodin budou připravena opatření následujícího charakteru:

– stadion a pokladny budou otevřeny 1 hod. před utkáním, tj. v 17:00 hod.

– vstupné na toto utkání je stanoveno ve výši 50,- Kč pro osoby starší 18-ti let, děti a důchodci zdarma

– pro fanoušky Zbrojovky Brno je zajištěno parkování před zadním vstupem na stadion, kde pro ně bude otevřen také samostatný vstup s pokladnou, viz. přiložená mapa

– a také bude vyhrazen oddělený prostor v sektoru hostů, kde bude k dispozici občerstvení, žádáme všechny fanoušky Brna, aby tak svůj příjezd směřovali k zadnímu vstupu holického stadionu, dle mapy níže (v opačném případě budou nasměřování pořadateli k určenému vstupu)

– u vstupu na stadion budou probíhat osobní prohlídky

– okolí stadionu bude monitorováno Policií ČR

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: z důvodu opravy Hamerské ulice je pro návštěvníky utkání připravena parkovací plocha u zadního vchodu stadionu s příjezdem od benzínové čerpací stanice MOL. Parkování je bezproblémové, zdarma a hlavně v bezprostřední blízkosti stadionu. Tímto také upozorňujeme návštěvníky o uzavření ulic U Hřiště a Staškova v době utkání z důvodu špatné dopravní situace s parkováním v těchto ulicích.