8.5.2016

Holičtí vybojovali proti silnému Hulínu bod

Holičtí fotbalisté přivítali v 25. kole třetí nejvyšší fotbalové ligy na domácí půdě tým SK Spartak Hulín. Po středeční dohrávce v Břeclavi, kdy Hanáci zaváhali proti poslednímu týmu soutěže, budou mít v dnešním utkání co napravovat. Věřme, že se jim to povede a budou naplno bodovat.
Bohužel než uběhla desátá minuta utkání, tak hosté vedli 0:1. Akce začala přečíslením ve středu hřiště, míč se dostal do vápna HFK, kde jej dostal Steiner a technickou střelou k tyči skóroval.
Během dalších minut však dominantní hra hostů upadala a dávali tak příležitost domácímu týmu, který se tak znovu dostával do zápasu. Vyrovnání přišlo nakonec ve 38. minutě z penalty po ruce Matouška, kdy nezaváhal Kotouč – 1:1.
Po změně stran se hra o moc nezměnila. Bylo méně vyložených šancí. Njeblíže ke skórování měl v 80. minutě Kotouč, když po rohu Bučka poslal míč hlavou do břevna.

V závěru ještě i hosté nastřelily tyč Muchovi brány, ale stav utkání se nezměnil a utkání tak skončilo 1:1.

1.HFK Olomouc – SK Spartak Hulín                      1:1 (1:1)

Branky: 38. Kotouč (pen.) – 9. Steiner. Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Ondráš Vít, Drozdy Luboš. Delegát FAČR: Rudolf Volf. ŽK: 65. Kotouč (HFK), 90. Krumpolc (HFK) – 38. Kostka (HUL), 58. Steiner (HUL), 60. Krhut (HUL). ČK: –. Diváků: 115

1.HFK Olomouc: Mucha – Přikryl, Kotouč, Srnec, Krumpolc – Schmidt (72. Pezzotti), Buček, Heinz (C), Marek, Pyclík, Fočić (89. Krejčí). Náhradníci: Snášel – Krejčí, Pezzotti, Kostorek. Realizační tým – trenér: Oldřich Machala, asistent: –, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Pavel Beneš, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Rudolf Ditmar.

SK Spartak Hulín: Chytil – Barcuch, Kostka, Minář, Laciga (C), Dvořáček, Šrom, Číhal, Steiner, Matoušek, Krhut. Náhradníci: Vogl – Postava, Zlámal, Vyskočil, Pospíšil. Realizační tým – trenér: Jindřich Lehkoživ, asistent: –, vedoucí mužstva: –, masér: –, kustod: –, lékař: –.

Následující kolo: v dalším utkání zavítáme na domácí půdu týmu FC Hlučín. Utkání se hraje v sobotu 14.5.2016 od 16:30 hod. na stadionu v Hlučíně.