29.11.2015

Program Vánočních trhů v Olomouci 2015

Program Vánočních trhů 2015 | Vánoční trhy Olomouc

Pondělí 30.11. Vánoční reprodukovaná hudba

Úterý 1.12. – Folkové Vánoce
18:00 – olomoucká hudební skupina Bujabéza

Středa 2.12. – Olomoucká hudební tvorba
18:30 – The Chickens Revival

Čtvrtek 3.12.
17:45 – hudební skupina Zrní
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem Olomouc

Pátek 4.12. – Populární hudební skupiny
16:30 – hudební skupina Poletíme
18:30 – hudební skupina Fleret

Sobota 5.12. – Mikulášský program
14:00 – Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše
16:00 – Mikulášská jízda s MDPO – speciální linka pro děti s Mikulášskou nadílkou
16:00 – Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města Olomouce
18:00 – Banjo Band Ivana Mládka
18:30 – Mikulášský ohňostroj

Neděle 6.12. – 2. adventní neděle (bronzová)
14:00 – hudební skupina Goodwill
16:00 – Jiří Schmitzer
18:00 – hudební skupina The Again

Pondělí 7.12.Vánoční reprodukovaná hudba

Úterý 8.12. – Folkové Vánoce
18:00 – hudební skupina Piknik – vzpomínka na Michala Tučného

Středa 9.12. – Olomoucká hudební tvorba
14:00 – 15:30 Hudební skupina dětského domova v Olomouci
16:00 – Dechová hudba při HZS Olomouc
18:00 – Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky

Čtvrtek 10.12.
17:45 – hudební skupina Zvláštní Zóny
19:30 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 11.12. – Víkend moravské gastronomie
16:00 – Pavel Helan – finalista soutěže Tohle je hlas
18:00 – legenda folkové scény FOLKTEAM

Sobota 12.12. – Víkend moravské gastronomie 
14:00 – mládež BJB Olomouc, WOL A OIF – vánoční písně
16:00  – rockcimbálová muzika Šajtar
18:00 – Pavel Dobeš

Neděle 13.12. – 3. advetní neděle (stříbrná)
10:00 – Ukázka pravé moravské zabíjačky s prodejem výrobků
14:00 – 15:30 – Popová škola dětského domova v Olomouci – vánoční písně
16:00 – Česko – skotská skupina Navostro
18:00 – folklorbeatová skupina DOCUKU

Pondělí 14.12. – Vánoční reprodukovaná hudba

Úterý 15.12. –  Folkové Vánoce
18:00 – Paul Batto – Gospel & Blues

Středa 16.12. – Olomoucká hudební tvorba
18:00 – Swing Band Klasik

Čtvrtek 17.12.
17:00 – vystoupení Michala Nesvadby s autogramiádou
19:00 – Koledování – zpívání koled s Českým rozhlasem a skupinou Domino

Pátek 18.12. – Víkend norimberské gastronomie
16:00 – Rock’n’Roll Band Marcela Woodmana
18:00 – hudební skupina Už Jsme Doma

Sobota 19.12. – Víkend norimberské gastronomie
14:00 – Kroužky Olomouc – vystoupení dětských souborů
16:00 – Add Gospel Přerov – vystoupení pěveckého souboru
18:00 – hudební skupina Piknik – vzpomínka na Michala Tučného

Neděle 20.12. – 4. adventní neděle (zlatá)
16:00 – Robert Křesťan Druhá Tráva
18:00 – hudební skupina Pozdní sběr

Pondělí 21.12.
18:00 – hudební skupina Poutníci Country Vánoce

Úterý 22.12.
17:00 – David Spilka a Sabina Křováková – vítěz soutěže Superstar

Středa 23.12. – Reprodukovaná hudba – koledy

Čtvrtek 24.12. – Štědrý den
22:00 – Půlnoční bohoslužba